Jesteśmy młodymi, energicznymi osobami, pasjonatami sportu, doświadczonymi instruktorami pływania.

       Na co dzień staramy się zaszczepić naszą pasje do pływania wśród podopiecznych oraz dzielić się z nimi zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Oprócz tego, że nauczamy innych, pływaniu poświęciliśmy wiele lat naszego życia zdobywając liczne laury na arenie krajowej jak i międzynarodowej. Stawiamy przede wszystkim na jakość zajęć stąd jako pierwsi z nielicznych wprowadziliśmy w naszej Szkółce system lekcji w małych grupach 3-4 osobowych, co gwarantuje indywidualne podejście do każdego uczestnika.

Pokonujemy opór i strach przed wodą wśród najmłodszych, nauczamy wszystkich stylów pływackich, pracujemy nad poprawnym ułożeniem ciała w wodzie, poprawną techniką, a także pomagamy w osiąganiu coraz lepszych wyników sportowych. Oferujemy dużą różnorodność ćwiczeń oraz ciekawe prowadzenie przy pomocy wielorakiego sprzętu. W naszej ofercie na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Uczymy dzieci od 4 roku życia do nieograniczonego limitu wiekowego. Na nasze zajęcia zapraszamy również seniorów oraz kobiety w ciąży.

Sebastian Karaś

Założyciel Akademii Pływania i grupy sportowej Team Karaś. Mistrz Polski w pływaniu na wodach otwartych, trener z 9-letnim doświadczeniem w szkoleniu oraz przygotowaniu startowym pływaków i triathlonistów. Rekordzista Polski w pokonaniu wpław Kanału La Manche - dystansu 41 kilometrów w czasie 8 godzin i 48 minut (1:17/100 metrów). Rekordzista Otyliady z wynikiem 54 kilometry i 200 metrów w czasie 12 godzin (1:19/100 metrów), a także w 24-godzinnym pływaniu 96 km 850 m(1:29 metrów/100m). Wieloletni członek Kadry Polski. Reprezentant kraju na licznych zawodach z cyklu Pucharu Europy oraz Świata na wodach otwartych na olimpijskim dystansie 10-ciu kilometrów. ​Pływaniu poświęciłem całe swoje życie. Moje zmagania w "Open Water" poprzedza kilkunastoletnia kariera zawodnicza na basenie, stąd nie jest mi obca specyfika treningu przygotowującego do rywalizacji sprinterskiej na pływalni, jak również na dłuższych dystansach na otwartym akwenie. ​ Ty wybierasz cel, a ja opracowuję plan działania !

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, instruktorka pływania, fizjoterapeutka. Od dzieciństwa związana z pływaniem kilkuletnią karierą zawodniczą, medalistka zawodów rangi krajowej. Opiekunka kolonijna, ukończyła kurs pierwszej pomocy. Niezwykle opiekuńcza i ciepła. Praca na basenie jest jej pasją, którą z powodzeniem zaraża wszystkich swoich podopiecznych. Ma świetny kontakt z dziećmi. Jest osobą niezwykle konsekwentną i systematyczną, na której zawsze można polegać. Na co dzień aktywna pasjonatka wielu dyscyplin sportowych

Natalia Konwerska

Na co dzień aktywna pasjonatka wielu dyscyplin sportowych. Absolwentka AWF warszawa, trener II klasy pływania, ratownik WOPR, ale także instruktorka lekkiej atletyki, fitness oraz narciarstwa. Od zawsze związana ze sportem, najpierw trenując pływanie a później biegi długie. Swoją wiedzę lubi przekazywać innym, a w szczególności najmłodszym. Praca z dziećmi to dla niej największa przyjemność.

Paulina Baran

Instruktor pływania, ratownik WOPR. Z pływaniem związany od 15 lat, wieloletnie doświadczenie obecnie przekazuję swym podopiecznym. Zawsze miły i pomocny, łatwo nawiązuje kontakt zarówno z najmłodszymi dziećmi, jak i z bardziej doświadczonymi pływakami. Nie osiadając na laurach stara się bezustannie poszerzać swoją wiedzę trenerską.

Bartosz Polaszyk

Absolwentka AWF i SGH. Od najmłodszych lat związana ze sportem, wyczynowo uprawiała pływanie. Instruktorka lekkiej atletyki, trenerka pływania II klasy. Instruktorka fitness, narciarstwa oraz żeglarz jachtowy. Ratowniczka WOPR, kierownik kolonii, menedżer sportu - swoje doświadczenie ratownicze i instruktorskie zdobywała w USA pracując dla NYCPR. Obecnie nieustannie rozwija się jako trenerka pływania oraz zajmuje marketingiem sportu i kultury. Uwielbia każda aktywność fizyczna, podróże i fotografie. Po godzinach realizuje swoje marzenia, w ich miejsce wymyślając nowe. Uwielbiana przez naszych pływaków. Zarażająca optymizmem i uśmiechem.

Monika Baryłka

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, instruktorka pływania i biathlonu. Od dziecka związana ze sportem, zaczynała od pięcioboju nowoczesnego, a następnie profesjonalnie zaczęła trenować biathlon ,gdzie była przez wiele lat reprezentantką kadry polski. Po zakończeniu kariery biathlonistki postanowiła całe serce włożyć w naukę pływania dzieci. Interesuję się marketingiem sportowym. Bardzo zaangażowana w swoją pracę. W wolnym czasie uwielbia chodzić po górach i pływać żaglówką.

Karolina Batożyńska

Konrad Szajerka

Student Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego kierunek Ratownictwo Medyczne. Naukę pływania rozpoczął już w wieku przedszkolnym, uczestnik wielu zawodów pływackich rangi krajowej. Wielokrotny finalista Pływackich Mistrzostw Polski Juniorów. Instruktor pływania. Pływanie jest jego pasją i pragnie tę pasję przekazać swoim podopiecznym. Sport ten wpisuje się w propagowany przez niego zdrowy styl życia. Interesuje się dietetyką, fitnessem i kulturystyką. Jego postawa przekonuje, że na zdrowie trzeba sobie zapracować, a sport jest doskonałym sposobem realizacji tego celu.

Student Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na wydziale Inżynieria Produkcji. Były piłkarz ręczny, obecnie pasjonat lotnictwa i sportów z wykorzystaniem własnej masy ciała. Sport w jego życiu zawsze odgrywał dużą role. Swoją przygodę z pływaniem rozpoczął jako dziecko, a obecnie to instruktor pływania z powołaniem.

Łukasz Chyłek

Ewelina Sochacka

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, wychowawca kolonijny i instruktorka pływania. Zafascynowana sportem od dzieciństwa, umiejętnie przekazuje te pasję kolejnym młodym podopiecznym. Ma świetny kontakt z najmłodszymi i potrafi oswoić z wodą nawet najbardziej bojaźliwego pływaka. Chcąc cały czas się rozwijać pogłębia swoją wiedzę na temat psychologii sportu i pedagogiki, co jest dodatkowym atutem w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego im.Janusza Kusocińskiego w Warszawie. Od zawsze jego pasją był sport. Intensywnie trenuje triathlon od 9 lat, odnosząc wiele sukcesów. Ratownik WOPR i instruktor pływania. Z zapałem i optymizmem przekazuje wiedzę, zarówno tym starszym, jak i młodszym podopiecznym.

Paweł Lenartowicz

Zuzanna Wojtal

Absolwentka AWF w Warszawie, instruktor pływania, ratownik WOPR oraz wychowawca kolonijny. Na co dzień pracuje jako instruktor pływania oraz fizjoterapeutka w Centrum Zdrowia Dziecka, gdzie prowadzi rehabilitację oraz zajęcia korekcyjne w wodzie z małymi pacjentami. Ze sportem związana od najmłodszych lat. Jej ulubionymi dyscyplinami są: pływanie, nurkowanie, narciarstwo oraz ratownictwo wodne. Swoją pasję związaną z ratownictwem realizuje od wielu lat pracując podczas wakacji na kąpieliskach morskich. Jest zaangażowana, cierpliwa i zawsze uśmiechnięta, co pomaga jej podopiecznym w przezwyciężaniu barier związanych z wodą.

Akademia Pływania:

537 050 020

biuro czynne: 9:00 - 17:00

Kontakt@akademiaplywania-sk.pl

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon

Szkoła Pływania Warszawa Team Karaś:

biuro czynne: 9:00 - 17:00

Kontakt@karas-swimmingteam.pl